Az országos vívó diákolimpián a hatodikos lányok szépen szerepeltek a III. korcsoportban (2006/07-ben születettek). 

"A" kategóriában (versenyengedéllyel rendelkezők között) Pintér Abigél 6., Szeverényi Sára 18. helyen végzett (mindketten 6. b.). 

"B" kategóriában (versenyengedéllyel nem rendelkezők között) Kovácsi Sára (6. a.) 1. helyen végzett. 

A három lány csapatban is elindult: második helyezést értek el. Nagy gratuláció a lányoknak!

Újabb sikerekkel gazdagították iskolánk hírnevét magasugró csapataink.

III. korcsoportos lány csapatunk I. helyezést ért el a kerületi versenyen,
tagjai: Urr Boglárka, 7. b, Kocsis Virág, 7. a, Krautwurst Panna, 6.a, Gergely Lili, 6.b.

IV. korcsoportos fiú csapatunk II. helyezést ért el,
tagjai: Szlovicsák Benedek, 8. b, Oláh Dávid, 8. a, Hegedűs Ádám, 8. a, Pintér Boldizsár, 8.b.

IV. korcsoportos lány csapatunk III. helyezett lett,
tagjai: Kara Zsófia, 8. b, Zwirn Dorottya, 8. b, Dávid Melánia, 7. a, Takács Noémi, 7. a.

Gratulálunk a csapatoknak és felkészítő tanáruknak!

A 8. évfolyamon első helyezett lett Pál Sarolta (8. b), aki a fővárosi versenyen is képviseli majd iskolánkat.

Hetedikesek közt szintén aranyérmes lett Kovács Tekla, 7.a.

Ötödik évfolyamon ezüstérmet szerzett Nagy Szonja, 5.b.

Hatodik évfolyamon pedig bronzérmet hozott Bárdosi Dániel, 6. b.

Gratulálunk a szép eredményekhez, köszönjük a felkészítést!

A napokban lezajlott kerületi informatika versenyen is szép sikereket értek el tanulóink:

5-6. osztályosok közt:
Komplex (szövegszerkesztés és grafika) kategória:
1. helyezett - Kovácsi Sára Kata 6.a osztály, továbbjutott a budapesti fordulóra.
3. helyezett - Beke Mihály 6.a osztály
Grafika kategória:
3. helyezett - Dzvonyár Lili 6.a osztály
5. helyezett - Pál Orsolya Zselyke 6.b osztály
 
7-8. osztályosok közt:
Grafika kategória:
1. helyezett - Csermák Julianna 8.a osztály, továbbjutott a budapesti fordulóra
4. helyezett - Kovács Tekla 7.a osztály
Szövegszerkesztés kategória:
1. helyezett - Mogyorósi Anna Imola 8.a osztály, továbbjutott a budapesti fordulóra
3. helyezett - Árvai Bálint 8.b osztály
Prezentáció kategória:
2. helyezett - Pál Sarolta Mária 8.b osztály, továbbjutott a budapesti fordulóra
3. helyezett - Csikós-Nagy Lili 8.b osztály
 
Gratulálunk a tanulóknak és felkészítő tanáruknak!

Máris újabb büszkeségeinkről számolunk be:
A Hevessy György kémia verseny kerületi fordulóján a 7. osztályosok közt 
1. helyezést ért el Maár Lara, 7. b osztályos tanulónk,
2. helyezett Szén Lilianna, 7. b osztályos tanulónk,
4. helyezett pedig Fodor Virág, 7. a osztályos tanulónk lett.
A 8. osztályosok közt 
2. helyezett lett Pintér Boldizsár, 8. b osztályos tanuló.

Gratulálunk a szép eredményekhez!